Draudzes ziņas

5.jūlijs / 2017

Svētceļojums uz Liepāju

Nesen ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību noticis svētceļojums uz Liepāju. Tajā piedalījās Rīgas Svētās Trijādības katedrāles un Ādažu pareizticīgo Vissvētās Dievadzemdētājas ikonas «Ļauno siržu Mīkstinātāja» draudzes dievlūdzēji.

19.jūnijs / 2017

Dienas centra «Paaudzes» iemītnieki apmeklējuši Latvijas Pareizticīgās Baznīcas dievnamus

Dienas centra «Paaudzes» iemītnieki apmeklējuši Latvijas Pareizticīgās Baznīcas dievnamus.

5.jūnijs / 2017

Dievišķā liturģija Svētās Trijādības svētku dienā

2017. gada 4. jūnijā, Svētās Trijādības dienā, Viņa Eminence Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs kalpoja Dievišķo liturģiju Rīgas Svētās Trijādības katedrālē.

13.aprīlis / 2017

Kristus ir Augšāmcēlies!

Kristus Augšāmcelšanās svētki ir nozīmīgi katram. Katra kristieša dzīvē tā ir īpaša diena.

13.aprīlis / 2017

Kristus Augšāmcelšanās svētku vēstījums 2017. gada

Viņa Eminences Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra Kristus Augšāmcelšanās svētku vēstījumsAugstisvētītajiem Virsganiem, Dievu mīlošajiem draudžu ganiem, dievbijīgajiem diakoniem, visgodājamai mūku kārtai un visiem uzticamajiem Latvijas Pareizticīgās Baznīcas bērniem.

21.marts / 2017

Sociālajā centrā «Paaudzes» notika koncerts

2017.gada 21. martā Ādažu pareizticīgās draudzes par godu Dievmātes ikonai «Ļauno siržu Mīkstinātāja» un Rīgas daudzfunkcionāla sociālā centra «Paaudzes» sadarbības ietvaros notika klasiskās mūzikas koncerts visiem, kas dzīvo un strādā šajā sociālajā iestādē. 

27.janvāris / 2017

Apsveikums bērnunama «Sprīdītis» bērniem

2017.gada 15.janvārī, Kristus Piedzimšanas svētku dienās, Ādažu pareizticīgās draudzes par godu Dievmātes ikonai «Ļauno siržu Mīkstinātāja» locekļi devās uz Ķemeriem, uz bērnunamu «Sprīdītis». Aktu zāle notika svētku koncerts.

27.janvāris / 2017

Dievnama celtniecība vienmēr ir varoņdarbs

Kāpēc ir jāceļ dievnami? Kāpēc Ādažos ir jāceļ pareizticīgais dievnams? Patlaban dievnami ir gan Antarktīdā, gan aiz Polārā loka, ne tikai lielās pilsētās, bet ir arī tur, kur dzīvo pavisam maz cilvēku. Visur ir vieta, kur Dievs dienu un nakti skatās uz mums, kur Dievišķā Auss ir vērsta uz mums, kur var pateikt Tam Kungam visu, kas tev ir uz sirds, kas moka tavu dvēseli, vai, otrādi, pateikties Dievam par to, kas tevi iepriecina. Pēc būtības, dievnams ir no grēka atbrīvota teritorija. Taču Ādažos tādas pagaidām nav.

2017.gada Kristus Piedzimšanas svētku vēstījums
4.janvāris / 2017

2017.gada Kristus Piedzimšanas svētku vēstījums

Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra Kristus Piedzimšanas svētku vēstījums Dievu mīlošajiem draudžu ganiem, visgodājamai mūku kārtai un visiem Latvijas Pareizticīgās Baznīcas uzticīgajiem bērniem.

21.novembris / 2016

Latvijas Pareizticīgās Baznīcas Virsgani apsveikuši Svētīgāko Patriarhu Kirilu

2016. gada 20. novembrī, 22. svētdienā pēc Trijādības, Maskavas Kristus Pestītāja katedrālajā Baznīcā Svētīgākais Maskavas un visas Krievzemes Patriarhs Kirils kopā ar Vietējo Pareizticīgo Baznīcu vadītājiem un pārstāvjiem, Krievzemes Pareizticīgās Baznīcas arhiereju un garīdznieku pulku, kalpoja Dievišķo liturģiju. Šajā dienā Krievzemes Pareizticīgās Baznīcas vadītājs svinēja savu 70 gadu jubileju.

Ielādēt vēl