Draudzes ziņas

8.oktobris / 2017

Dievkalpojums Ādažos (8.10.2017)

Dārgie brāļi un māsas! Ādažu militārās bāzes kapelā (Kadagā) notika kārtējais Latvijas Pareizticīgās Baznīcas kopienas par godu Dievmātes ikonai «Ļauno siržu Mīkstinātāja» Dievkalpojums.

Noticis Krusta gājiens uz Opoļu svētavotu
2.oktobris / 2017

Noticis Krusta gājiens uz Opoļu svētavotu

Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandraun Augstisvētītā Daugavpils un Rēzeknes Bīskapa Aleksandra svētību 2017. gada 21. septembrī, Dievmātes Piedzimšanas svētku dienā, notika tradicionālais krusta gājiens no Zilupes uz svētavotu Opoļos.

24.septembris / 2017

Dievkalpojums Ādažos (24.09.2017)

Dārgie brāļi un māsas! Ādažu militārās bāzes kapelā (Kadagā) notika kārtējais Latvijas Pareizticīgās Baznīcas kopienas par godu Dievmātes ikonai «Ļauno siržu Mīkstinātāja» Dievkalpojums.

15.septembris / 2017

Svētceļojums oktobrī pie svēto Jaunmocekļu un apliecinātāju relikvijām

Latvijas Pareizticīgās Baznīcas kopiena par godu Dievmātes ikonai «Ļauno siržu Mīkstinātāja» 2017. gada 22. oktobrī pulksten 14:00 organizē svētceļojumu pie svēto Jaunmocekļu un apliecinātāju relikvijām, kuri cietuši un izlējuši savas asinis par Kristus ticību un Svēto Baznīcu XX gadsimta vajāšanu gados.

9.septembris / 2017

Ielūgums

Ar Viņa Eminences Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību no 2017. gada 20. oktobra līdz 29. oktobrim Latvijas Republikas teritorijā atradīsies svēto Jaunmocekļu un apliecinātāju relikvijas, kuri cietuši un izlējuši savas asinis par Kristus ticību un Svēto Baznīcu XX gadsimta vajāšanu gados.

1.septembris / 2017

Liepājā noticis zvanu festivāls «Nikolskie Zvony»

31.augustā ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību Liepājas svt. Nikolaja Jūras katedrālē notika I Starptautiskais zvanu festivāls «Nikolskie Zvony». 

29.augusts / 2017

Visnakts dievkalpojums Visaugstisvētītā Metropolīta Aleksandra vadībā Rīgas Svētās Trijādības katedrālē

28. augustā, Dievmātes Aizmigšanas svētku priekšvakarā, Viņa Eminence Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs kalpoja Visnakts dievkalpojumu Rīgas Svētās Trijādības katedrālē, kuras lejas baznīca iesvētīta par godu Dievmātes Aizmigšanai.

24.augusts / 2017

Krusta gājiens uz Kristus Apskaidrošanās klosteri

Mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus Apskaidrošanās svētki ir vieni no gada divpadsmit lielajiem svētkiem Pareizticīgajā Baznīcā. Rīgas Svētās Trijādības sieviešu klostera filiālei Kristus Apskaidrošanās klosterim Valgundē šie svētki ir īpaši. Svētku priekšvakarā no Rīgas ceļā dodas simtiem cilvēku Krusta gājiens uz Kristus Apskaidrošanās klosteri, un svētki noslēdzas ar svinīgu Dievišķo liturģiju. Piedāvājam Jūsu uzmanībai fotoreportāžu par šo notikumu, ko veidojusi Ņina Margēviča, LPB Daugavpils-Rēzeknes eparhijas Informatīvās un izdevniecības nodaļas darbiniece.

 

28.jūlijs / 2017

Dievmātes Jakobštates ikonas pārnešanas svētki

2017. gada 26. jūlijā, Dievmātes Jakobštates ikonas pārnešanas uz Jēkabpils Svētā Gara vīriešu klosteri dienā, Jēkabpils klosterī notika Virsgana dievkalpojums. Dievkalpojumā, kuru vadīja Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs, lūdzās Ādažu pareizticīgās draudzes par godu Dievmātes ikonai “Ļauno siržu Mīkstinātāja” locekļi, kuri bija ieradušies uz svinībām Jēkabpils klosterī.

11.jūlijs / 2017

Dievnama skiču projekts ir gatavs!

Latvijas Pareizticīgās Baznīcas kopiena par godu Dievmātes ikonai «Ļauno siržu Mīkstinātāja» ar īpašu prieku paziņo, ka Ādažos sāk īstenoties dievnama kompleksa celtniecības projekts.

Ielādēt vēl